Lista produktów marki Hi-Tec

Osiąganie niemożliwego. Zdobywanie szczytów. Pokonywanie swoich słabości. To hasła, które zna każdy sportowiec: zarówno amator rozpoczynający swoją przygodę z aktywnością fizyczną, jak i zaprawiony w bojach czempion. To także skrótowy zarys idei, jaka przyświeca marce Hi-Tec wspierającej zawodowców w przekraczaniu granic ciała i umysłu. Robi to w sposób dopasowany do potrzeb współczesnego sportowca; poprzez proponowanie starannie opracowanej odzieży oraz akcesoriów ułatwiających codzienną walkę z samym sobą. Poznajmy ją bliżej!

Hi-Tec: z miłości do sportu

Brytyjska marka działa na rynku od 1974 roku. Przez ten czas zdążyła wypracować sobie renomę wśród osób, którzy troszczą się o kondycję w różnych dziedzinach sportu. Szczególnie przypodobali ją sobie przedstawiciele aktywności górskich. Proponowana przez Hi-Tec odzież świetnie sprawdza się również we wszelkich czynnościach związanych z bieganiem, fitnessem czy tenisem. Klientom oferuje ubrania zimowe, przeznaczone do turystyki trekkingowej, wyczynowej jazdy na rowerze oraz wspinaczki. Bardzo chętnie po koszulki, spodnie dresowe czy bluzy sięgają natomiast amatorzy treningów siłowych, joggingu i innych, mniej wymagających aktywności. Ciekawą część oferty stanowią akcesoria, w tym rękawice, kominy, portfele.

Nie tylko odzież sportowa, ale coś znacznie więcej!

Marka jest w Polsce znana przede wszystkim ze świetnej jakości odzieży dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Proponowane przez nią bluzy, spodnie, koszulki oraz akcesoria cieszą się uznaniem tak wśród zawodowców, jak i amatorów. Warto wiedzieć jednak, że Hi-Tec nie poprzestaje na tym. Czynnie wspiera reprezentantów w zdobywaniu szczytów - w każdym tego słowa znaczeniu. Firma działa jako sponsor wydarzeń sportowych w wielu dziedzinach, m.in. squashu, golfie oraz biegach. Jest doskonale znana tym, dla których liczy się przede wszystkim zwycięstwo. Jeśli chcesz dołączyć do tej elitarnej drużyny, zaopatrz się w odzież i akcesoria marki Hi-Tec, które znajdziesz w Sport4U!

Filtruj według

Kategorie
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania