Orbitreki


Lubisz wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne, zależy Ci aby Twoja sylwetka zmieniała się i chcesz szybko spalać dużą ilość kalorii? Dobrze dobrany sprzęt treningowy pomoże ci uzyskać wszystkie te efekty bez wychodzenia z domu. Trening na orbitreku to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą ćwiczyć podczas oglądania swoich ulubionych seriali czy nawet rozmowy przez telefon. Pomoże Ci pozbyć się nadwagi, zbudować masę mięśniową i wymodelować sylwetkę.

Trening całego ciała na orbitreku

Orbitrek to jeden z najpopularniejszych sprzętów fitness w użytku domowym, jak również na siłowni. Urządzenie, które zajmuje niewiele więcej miejsca niż rower treningowy będzie miało świetny wpływ na naszą kondycję, samopoczucie i wydolność organizmu. W czasie codziennego kilkudziesięciominutowego treningu na orbitreku wyszczuplisz uda i łydki, wzmocnisz mięśnie brzucha oraz kręgosłupa – a wszystko to bez obciążenia stawów i ścięgien. Jest to sprzęt fitness, który można polecić każdej osobie bez względu na wiek. Bardzo łatwe i przyjemne w użytkowaniu urządzenie pozwala także na regulację intensywności treningu, dzięki czemu to ty zdecydujesz czy chcesz wykonać bardzo ciężki trening lub lekką poranną rozgrzewkę. 

Jaki rodzaj orbitreka wybrać?

Wyróżniamy dwa główne modele orbitreków. Pierwszy z nich to model magnetyczny. Wyposażony w zaawansowany komputer, pozwala na efektywne spalenie dużej ilości kalorii, wzmocnienie mięśni i zwiększenie wydolności płuc. Model eliptyczny jest przeznaczony dla osób posiadających problemu ze stawami. Atrakcyjne cenowo orbitreki pozwolą na wykonywanie ciężkich treningów o dużej intensywności.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania