Saszetki


Chcąc mieć przy sobie najpotrzebniejsze rzeczy jak telefon, klucze czy dokumenty, jako podręczny bagaż warto wybrać poręczną nerkę lub saszetkę. Jest dużo mniejsza niż plecak dzięki czemu nie będzie sprawiać dyskomfortu podczas codziennych czynności.  Można je nosić na je nosić na kilka sposobów, czyli w ręku bądź na ramieniu bądź szyi.

Modne saszetki na ramię

Większość saszetek posiada główną komorę na środku zamykaną na rzep lub suwak. Dzięki swemu niewielkiemu rozmiarowi jest przez cały czas dostępna, nie ograniczając swobody ruchów.  Zabierając ze sobą tzw. paszportówki noszone na szyi, mamy pewność, że przedmioty chronione przez nas będą dużo bezpieczniejsze niż w plecaku noszonym na plecach. Atutem jest również regulowany pas, dzięki któremu możemy wedle uznania regulować wysokość na której będziemy nosić saszetkę.

Wygodne i praktyczne nerki

Nerki to małe torebki zapinane na pasie lub szyi. Dzięki przyleganiu do ciała, nasze przedmioty są lepiej chronione pod kurtką podczas deszczu lub wpadnięcia po pas w błoto. Nerki poza główną przegrodą często są wyposażone w mniejsze dodatkowe kieszenie, które ułatwią nam utrzymanie porządku.  Dzięki swemu nowoczesnemu wyglądowi świetnie sprawdzi się połączona z codziennymi stylizacjami.

Filtruj według

Cena
Rozmiar
Kolor
Producenci
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania