Kaski


Nawet najbardziej zapaleni miłośnicy sportów zimowych doskonale wiedzą, że szosowanie na stoku często kończy się upadkiem. Bez względu na doświadczenie i liczbę godzin spędzonych na szlifowaniu swoich umiejętności należy zadbać o ochronę głowy przed skutkami wywrotki. Oferujemy więc kaski narciarskie 4F o innowacyjnej konstrukcji odpornej na uszkodzenia zewnętrzne i znakomicie absorbującej siłę uderzenia. Regulowany system wentylacji dodatkowo zwiększa komfort użytkowania. W ofercie mamy modele damskie, męskie i dla dzieci.

Zarówno amatorzy, jak i profesjonalni sportowcy w kwestii kompletowania stroju i akcesoriów na stok zaufali marce 4F. Kaski narciarskie męskie i damskie gwarantują bezpieczeństwo i zmniejszają ryzyko poważnych urazów podczas upadków. Wykonane zostały w konstrukcji InMould. Oznacza to, że obie warstwy – odporna na wstrząsy skorupa PC i pianka EPS – są ze sobą ściśle połączone. Lekka, a jednocześnie wytrzymała budowa pozwala czerpać jeszcze więcej przyjemności ze zdobywania kolejnych szczytów.

Kaski narciarskie 4F dla dzieci i dorosłych

Odpowiedni kask narciarski powinien dobrze przylegać, być stosunkowo lekki oraz umożliwiać swobodne poruszanie głową. Nie może zahaczać o kołnierz kurtki, powodować ucisku czy wręcz przeciwnie – zsuwać się na oczy. Warto także zwrócić uwagę na system wentylacji, rodzaj wyściółki oraz wygodne zapięcie, które nie uwiera w brodę. Tak się składa, że w naszej ofercie znajdziesz modele marki 4F – męskie, damskie i dziecięce – łączące wszystkie te cechy. Wyposażone zostały w funkcję regulacji obwodu, taśmę z ochroną podbródka oraz miękkie nauszniki. Całość dopełnia połyskująca lub matowa powierzchnia w zależności od osobistych preferencji.

Na stoku liczy się przede wszystkim ochrona głowy przed potencjalnymi urazami, ale także niskimi temperaturami i mroźnym wiatrem. Dlatego kaski narciarskie 4F posiadają odpinane nauszniki oraz miękką i antyalergiczną wyściółkę. Stała i zmienna wentylacja dodatkowo usprawnia termoregulację wewnątrz konstrukcji. W razie problemów z wyborem odpowiedniego modelu zapraszamy do kontaktu.

Filtruj według

Cena
Rozmiar
Kolor
Producenci
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania