Gogle


Zadbaj o bezpieczeństwo podczas szusowania po stokach i sięgnij po porządne gogle narciarskie, które kupisz w naszym sklepie szybko, wygodnie, a do tego w korzystnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Wśród nich czekają akcesoria do sportów zimowych dla dzieci i dorosłych od tak znanych marek, jak 4F, Martes czy iQ. Czego potrzebujesz: uniwersalnej ochrony dla oczu przed śniegiem czy może szkieł fotochromatycznych, które dodatkowo zabezpieczą wzrok przed promieniami UV? Przejrzyj naszą ofertę i wybierz to, czego potrzebujesz.

Akcesoria do sportów zimowych

Sporty zimowe - narty czy snowboard - cieszą się popularnością wśród osób w każdym wieku. By czerpać przyjemność z uprawiania aktywności tego typu, należy zadbać nie tylko o kondycję czy odpowiedni strój, ale także obecność akcesoriów, takich jak gogle na narty. Starannie wykonane soczewki w solidnej obudowie chronią wzrok przed wieloma szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, z jakimi mamy zwykle do czynienia na stoku. Mowa tu o padającym śniegu, silnym wietrze, odpryskach lodu, a także rażących promieniach słońca.

Przed tym wszystkim można się zabezpieczyć, sięgając m.in. po gogle fotochromatyczne, które zapewnią pełną ochronę oczu. Skuteczność zawdzięczają zastosowaniu specjalnej powłoki z filtrem UV – nie dość, że nie przepuszcza promieni słońca, to na dodatek zapobiega parowaniu oraz zwiększa odporność szkieł na zarysowania. W wybranych akcesoriach fotochromatycznych, na przykład goglach narciarskich 4F, zastosowano również specjalną powłokę Flash Mirror, która chroni przed promieniowaniem podczerwonym.

Wygoda i bezpieczeństwo na stoku

Kwestie bezpieczeństwa to jedno. W przypadku noszenia gogli narciarskich liczy się jeszcze wygoda. W naszej ofercie czekają szkła, które z łatwością dopasujesz do własnych potrzeb. Po nałożeniu będą leżeć stabilnie i ściśle przylegać do twarzy. Uniwersalna, nowoczesna kolorystyka czyni je też świetnym dodatkiem do zimowego stroju. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować i ciesz się z zakupów w naszym sklepie!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania