Śpiwory i maty


Zależy Ci na przyjemnym śnie podczas wypraw turystycznych?

Niezależnie od tego, czy wybierasz się w góry, do lasu, spokojny wypad na jezioro, czy krainę polarną, aby utrzymać prawidłowe funkcjonowanie twojego ciała i organizmu powinieneś się dobrze wysypiać. Odpowiednio dobrana mata samopompująca, materac oraz śpiwór pozwala na komfortowy wypoczynek w podróży.

Ciepły i wygodny śpiwór dla dzieci, dorosłych i w trudny teren

Przed kupnem powinieneś zastanowić się, w jakich  warunkach zamierzasz korzystać ze śpiwora. Źle dobrany śpiwór nie zapewni ci odpowiedniej izolacji od podłoża na ciepło, przez co możesz wychłodzić organizm co skutkuje hipotermią. Jesienną lub zimową porą najlepszym rozwiązaniem będzie śpiwór puchowy, który doskonale zatrzymuje ciepło lub śpiwór typu mumia posiadający kołnierz termiczny. W naszej ofercie znajdziesz śpiwory tylko renomowanych producentów jak: Campus, Bergson, Spokey.

Materac i mata samopompująca na weekendowy piknik i wyprawy w Himalaje

Maty samopompujące  i materace to doskonałe rozwiązanie na weekendowe wyjście do parku czy piknik na polanie.  Maty samoczynnie napełniają się powietrzem, więc nie ma potrzeby dodatkowego pompowania maty ustami czy pompką. Warto wziąć pod uwagę grubość maty. Zazwyczaj grubsza = cieplejsza. Jesteś alpinistą, wędrujesz po trudnych terenach czy biwakujesz przez długi czas w jednym miejscu? Polecamy Ci model najgrubszy. Jeśli na górską wędrówkę chcesz zabrać ze sobą materac, powinieneś zwrócić uwagę na jego wagę oraz wymiary po złożeniu.

Filtruj według

Kategorie
Cena
Kolor
Producenci
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania