Plecaki


Wybierasz się na weekendowy wypad w góry? A może planujesz dłuższą wyprawę survivalową? Zanim rozpoczniesz zdobywanie kolejnych szlaków, musisz zadbać o odpowiednie wyposażenie, a także strój dopasowany do zmiennych warunków pogodowych. Czego potrzebujesz? Zaopatrz się w praktyczne akcesoria trekkingowe, w tym plecak sportowy, w którym pomieścisz przygotowany ekwipunek. Tak się składa, że w ofercie sklepu Sport4U znajdziesz wytrzymałe modele o pojemności dopasowanej do indywidualnych potrzeb oraz w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych.

Proponujemy zarówno plecaki turystyczne przystosowane do dźwigania większego bagażu na dłuższym dystansie, jak i stylowe warianty miejskie, które doskonale sprawdzą się do pracy lub szkoły. Chętnie sięgają po nie osoby uprawiające aktywność fizyczną na świeżym powietrzu oraz miłośnicy krótszych i dalszych podróży. Modele dostępne w naszej ofercie wykonane są z materiału odpornego na rozdarcia, przetarcia i niekorzystne warunki pogodowe. Wyposażone zostały w pojemną komorę główną oraz kilka dodatkowych przegród na niezbędne drobiazgi.

Plecak turystyczny czy miejski – na jaki model warto się zdecydować?

Wybór nie może być przypadkowy. Na trudnych szlakach górskich i leśnych musisz być przygotowany na skrajne warunki atmosferyczne, szybko zapadający zmrok, konieczność rozbicia namiotu czy wymianę mokrego ubrania. Wszystkie niezbędne akcesoria pomieści plecak trekkingowy. W naszej ofercie znajdziesz modele zapewniające równomierne rozłożenie ciężaru, a także zabezpieczające kręgosłup i mięśnie przed przeciążeniem. Ponadto specjalna konstrukcja umożliwia swobodną cyrkulację powietrza oraz dopasowanie nachylenia względem korpusu.

W przeciwieństwie do modelu miejskiego i sportowego plecak turystyczny charakteryzuje się dużą pojemnością, systemem troczenia oraz rozwiązaniami pozwalającymi podzielić komorę główną na kilka mniejszych przestrzeni ładunkowych. Służy bowiem do transportu odzieży, żywności i sporych ilości ekwipunku. Powinien dbać o wysoki komfort noszenia oraz posiadać elementy odblaskowe.

Filtruj według

Cena
Rozmiar
Kolor
Producenci
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania