Plecaki


Wybierając się w dłuższą podróż warto wziąć ze sobą torbę, do której jesteśmy w stanie zmieścić ogrom przedmiotów. Niestety, nigdy nie będą tak wygodne i poręczne jak plecaki. To wygodny, lekki i uniwersalny bagaż nadający się na co dzień, w podróży lub w czasie uprawiania sportów. 

Plecaki na co dzień i do szkoły

Plecaki miejskie i szkolne są znakomitą alternatywą dla miłośników sportowego stylu i wyluzowania. To właśnie z nich korzysta się najczęściej. Cechują się dużą uniwersalnością i modnym wyglądem. Poszczególne modele mogą posiadać kieszeń na laptopa, przegródki na telefon, kieszenie na długopisy czy butelkę wody. Dzięki regulowanym paskom odciążysz plecy, a ciężar rozłoży się równomiernie. 

Plecaki turystyczne i trekkingowe

Plecaki turystyczne są świetnym wyborem na wyjazdy trekkingowe w góry czy spacery po lasach.  Przed wyborem należy zastanowić się nad wyborem pojemności. Wszystko zależy od tego gdzie jedziesz i jaki styl podróży preferujesz. W ofercie posiadamy plecaki od 30 do nawet 80L.  Solidny system nośny plecaka powinien zapewnić Ci wygodę podczas wielogodzinnych marszów. Pasy biodrowe powinny być regulowane i dopasowane.

Filtruj według

Cena
Rozmiar
Kolor
więcej... mniej
Producenci
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania