Taśmy, gumy, TRX


Gumy i taśmy to z wyglądu niepozorne, ale dające niesamowite efekty akcesoria do ćwiczeń. Jest to świetny przyrząd do naciągania i trenowania dosłownie wszystkich partii ciała. Odpowiednie zastosowanie gumy pomoże ci podnieść swoją kondycję, zbudować mięśnie, a także ulepszyć mobilność stawów. Sprawdzą się także podczas wykonywania rozgrzewki przed treningiem.

Gumy i taśmy i pasy TRX

Ćwiczeń, które posiadacz specjalnych gum może wykonywać jest nieskończenie wiele, lecz pewne jest, że przy ich pomocy jesteś w stanie bez problemu wykonać trening każdej partii mięśniowej. W szerokim asortymencie Sklepu Sportowego Sport4U znajdziesz także bogaty wybór pasów TRX. Początkowo ćwiczenia na nich były wykonywane jedynie przez jednostki specjalne, lecz dziś pasy znajdziemy na każdej siłowni. Podstawowym treningiem jaki możemy na nich wykonać jest tzw. CrossFit. Zaletą tego typu przyrządów do ćwiczeń jest niewielka waga i rozmiar, dzięki czemu możemy je zabrać gdziekolwiek chcemy. Wykonując trening na pasach w znacznym stopniu pracujemy na równowagą i stabilizacją ciała. 

Rodzaje gum oporowych do ćwiczeń

Z pewnością zauważyłeś, że poszczególne gumy są w różnych kolorach. Jest to jednak celowy zabieg, ponieważ każdy kolor odpowiada za jej opór. Podobne zastosowanie mają ekspandery, lecz te są wyposażone w specjalne uchwyty dzięki czemu możemy wykonywać za pomocą ich trening górnych partii ciała. Jeżeli jednak wolisz trening za pomocą wolnych ciężarów, polecamy zajrzeć do kategorii sprzęt siłowy, w której znajdziesz profesjonalny sprzęt przystosowany do twojego poziomu zaawansowania.

Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania