Gryfy i hantle


Chciałbyś zredukować tkankę tłuszczową, a także zbudować mięśnie i poprawić sylwetkę podczas treningu w klubach fitness lub domowej siłowni? Koniecznie powinieneś wykorzystywać odpowiednie przyrządy. Pomoże ci w tym zakup sztangi, gryfów i hantli, dzięki którym wykonasz między innymi trening ramion, nóg i klatki piersiowej. Zakładamy na nie odpowiednio dobrane obciążenie, specjalnie dostosowane do naszych możliwości. Są to nieodłączne elementy, dzięki którym możemy pracować nad własną sylwetką. Wykonując ćwiczenia przy pomocy profesjonalnych sprzętów musimy skupić się na technice, która odgrywa znaczącą rolę w przypadku osiągnięcia szybkich efektów treningowych.

Jaki gryf do ćwiczeń wybrać?

Najczęściej użytkowanym modelem jest gryf łamany. Świetnie nadaje się do treningu bicepsa i tricepsa oraz mniej obciążą nadgarstki. Model prosty sprawdzi się także podczas podnoszenia większych ciężarów w przypadku ćwiczeń na klatkę piersiową, plecy lub barki. Aby zapewnić sobie większą wygodę podczas treningu warto zakupić także ławeczkę do ćwiczeń, która znacząco ułatwi wykonywanie wszelakich ćwiczeń.

Zestawy hantli do domowej siłowni

W ofercie naszego sklepu znajdziecie także zestawy hantli z obciążeniami i zaciskami, które zabezpieczają zsunięcie się talerzy z hantelki. Zakup dostępnych zestawów o różnej wadze przełoży się na zwiększenie efektów i możliwości treningowych. Dodatkowym sprzętem, który przyda się na siłowni będą stojaki, dzięki którym bezpiecznie odłożymy ciężar na swoje miejsce.

Filtruj według

Cena
Kolor
Producenci
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania