Kurtki rowerowe


Sporty rowerowe ciągle zyskują na popularności. Każdego dnia spotyka się profesjonalnych kolarzy przemierzających setki kilometrów, jak również całe rodziny spędzające aktywnie czas. Kask rowerowy to nie jedyny element, który warto posiadać. Odzież rowerowa   jest konieczna zwłaszcza, kiedy wybierasz się w dłuższe trasy. Dyskomfort podczas wielogodzinnych tras może powodować ból, kontuzje lub otarcia skóry.

Kiedy przyda się kurtka rowerowa?

Kobiece kurtki rowerowe pełnią podwójną funkcję. Przede wszystkim służą jako zewnętrzna warstwa odzieży chroniąca przed działaniem żywiołów, a także zatrzymują działanie wiatru i deszczu. Szczególnie ważnym elementem jest oddychalność materiału. Jest to funkcja, która ma za zadanie odprowadzanie potu z naszego ciała, który z pewnością się pojawi nawet podczas rekreacyjnych przejażdżek. W przeciwny razie możemy wychłodzić organizm i narazić go na przewianie, co może skutkować przeziębieniem.

Plecak – niezbędnik rowerowych wycieczek

Wybierając się krótką, jak również dłuższą podróż na jednośladzie z pewnością posiadamy przedmioty, które chcielibyśmy ze sobą zabrać. W tym momencie przychodzą kompaktowe plecaki rowerowe. Lekkie i pojemne bez problemu pomieszczą termos lub bidon z wodą, zapasową koszulę i telefon.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania