Maty do akupresury


Mata do akupresury to rewelacyjne urządzenie, które pomoże Ci w zniwelowaniu dolegliwości bólowych kręgosłupa, szyi oraz karku. Jest częstym narzędziem wykorzystywanym w warunkach domowych w przypadku leczenia rwy kulszowej lub problemów z układem krążenia. W Sport4U znajdziesz bogaty wybór mat z igłami przeznaczonych do Twoich potrzeb. W celu zapewnienia sobie jeszcze większego komfortu i zniwelowania bólu mięśni warto zainwestować w wałki i rollery lub elektryczne pistolety do masażu.

Jaka mata do akupresury będzie najlepsza?

Kierując się wyborem maty z igłami powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość, rodzaj materiału, rodzaj igieł oraz ilość punktów nacisku. W ofercie znajdziesz modele marki HMS. Kolce znajdujące się na specjalnie wyprofilowanych rozetkach i ich odpowiednia gęstość ułożenia sprawi, że uzyskamy optymalny nacisk ciała. Materiał z którego są wykonane pozwala na bezproblemowe pranie ich w przypadku zabrudzenia.  To przydatne i pomocne dla zdrowia narzędzie ma pozytywne działanie i powinno zainteresować każdego, niezależnie od wieku czy płci.

Jak ćwiczyć przy pomocy maty z igłami?

Ćwiczeń, które możemy wykonywać jest bardzo wiele. Do jednych z najpopularniejszych należą położenie się na niej i zapewnienie masażu pleców. Stojąc na macie zapewnimy masaż stóp. Mata umożliwia także masaż na siedząco, w przypadku kiedy ułożymy ją na przykład na krześle.

Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania