Sprzęt trekkingowy


Zastanawiasz się jaki sprzęt trekkingowy będzie dla Ciebie odpowiedni?

Wiele osób trekking określa jako spokojną wędrówkę po górach czy spacer po lesie - błędnie! Można wyróżnić kilka odmian trekkingu, lecz najogólniej uznaje się za go za wędrówki w trudnych warunkach klimatycznych i terenowych. Nieważne czy wędrujesz po górach, lesie, pustyni, czy krainach polarnych. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo oraz wygodę w podróży musisz obowiązkowo wyposażyć się w odpowiedni sprzęt turystyczny.

Podczas dłuższych i wymagających odpowiedniej sprawności fizycznej wypraw, jednym z obowiązkowych elementów trekkingowych są kije do nordic walkingu. Mocne kijki odciążają stawy i poprawiają stabilizację podczas wielogodzinnego marszu w ciężkim terenie. Dzięki swej lekkiej wadze, korzystnie wpływają na komfort użytkowania. Innym bardzo ważnym przedmiotem są stuptuty. Są to ochraniacze zakładane na buty i spodnie z cienkiego materiału obejmujące łydki i kostki. Przez wiele turystów kojarzone z sezonem zimowym, lecz znajdują rozwiązanie także w pozostałych porach roku.

W ofercie posiadamy produkty idealne na trudne szlaki turystyczne, górskie wyprawy, wędrówki po lasach i wiele innych. Sprzęt trekkingowy przeznaczony do wszelkich aktywności outdoorowych.

Filtruj według

Kategorie
Cena
Kolor
Producenci
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania