Torby


Planując wakacje, weekendowy wyjazd na biwak ze znajomymi czy wyjście na siłownie ciężko będzie zapakować się w podręczny plecak. W tych sytuacjach z pomocą przychodzą torby. Są wygodne, posiadające uchwyty i paski na ramię, dzięki czemu dodatkowo możemy nosić je na co dzień, jako dodatek sportowego stroju miejskiego.

Torby podróżne i turystyczne

Przed wyborem torby podróżnej warto zastanowić się, czy kupujesz ją na jedną wycieczkę czy na długie lata. Dobra torba turystyczna powinna wytrzymać dziesiątki kilometrów posiadając pełne obciążenie. W przypadku podróży pociągiem lub autobusem doskonale sprawdzą się torby posiadające szelki, dzięki którym możesz nosić je jak plecak. Dzięki zewnętrznym bocznym kieszeniom i przegródkom przechowasz swoje niezbędne przedmioty pod ręką, mogąc w każdej chwili po nie sięgnąć.

Torby idealne na trening

Torby sportowe muszą posiadać odpowiednia wielkość. Zawsze lepiej wybrać większą, aby bez problemu pomieścić grubszą bluzę, buty piłkarskie na trening czy ręcznik i akcesoria, których potrzebujesz podczas treningu. Warto zwrócić uwagę na liczbę komór i przegród które ułatwią Ci przechowanie mokrego ręcznika, bielizny i butów w osobnych komorach. Wygląd też ma znaczenie. Aktualnie dużą popularność posiadają torby z krzykliwymi, żywymi kolorami obok których nie da się przejść obojętnie.

Filtruj według

Cena
Rozmiar
Kolor
Producenci
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania