Termosy i kubki termiczne


Czym kierować się podczas wyboru odpowiedniego kubka lub termosu?

Chcąc cieszyć się ulubionym napojem w podróży powinieneś zaopatrzyć się w odpowiedni termos lub kubek termiczny. Wygodne w użyciu podczas jazdy samochodem i wędrówek po szlakach naczynia na pewno umilą Ci dzień. 

Szczelność i prostota w obsłudze to główne z cech kwalifikujących dobre kubki.  Wybierając kubki z tworzyw sztucznych możemy spodziewać się przestępnej ceny i wielu oryginalnych wzorów. Lepsze właściwości będzie posiadać jednak stal nierdzewna. Dodatkową zaletą jest fakt, że metal nie pochłania zapachów i smaków, dzięki czemu będziemy mogli wykorzystywać ten sam kubek do różnych napojów, za każdym razem czując ten sam doskonały smak.  

Ciepły napój przez wiele godzin marszu

Chcąc utrzymać odpowiednią temperaturę kawy czy herbaty przez wiele godzin musimy wyposażyć się w odpowiednie akcesoria turystyczne. Termosy to świetny sposób, aby w każdych okolicznościach móc napić się własnoręcznie przygotowanych naparów. Zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu bez problemu zmieścisz je w plecaku turystycznym. Wybierając termos ze stali nierdzewnej mamy pewność, że będzie on odporny na uszkodzenia i spełniał wszystkie właściwości termiczne. 

Filtruj według

Cena
Kolor
Producenci
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania