Bramy i wyciągi


Wykonując trening siłowy nie powinniśmy się jedynie skupiać na handelkach i sztandze. Aby wszystkie mięśnie prawidłowo się rozwijały warto skorzystać z maszyn, które dają szerokie możliwości treningowe. Bramy i wyciągi do ćwiczeń zazwyczaj znajdują się w profesjonalnych siłowniach, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby posiadał je także w swoim domowym miejscu ćwiczeń.

Bramy – maszyny do treningu całego ciała

Brama treningowa jest często mylona z atlasem do ćwiczeń. Niemniej jednak znacząco się różnią. W bramie nie znajdziemy siedziska z przyrządami. Bramy posiadają dwa niezależne wyciągi, którymi możemy ćwiczyć lewą i prawą część ciała. Możemy na niej wykonywać trening stojąc lub siedząc na ławeczce treningowej. Wiele bram posiada własne obciążenia, jeżeli jednak zdecydowałeś się na wybranie modelu z wolnymi ciężarami, koniecznie powinieneś zakupić profesjonalne obciążenia, które sprawdzą się także podczas z użyciem sztangi.

Wyciąg bramowy nie tylko dla profesjonalnej siłowni

Wyciąg to urządzenie o stosunkowo dużych gabarytach, lecz w bogatym asortymencie naszego sklepu znajdziesz też mniejsze kompaktowe wyciągi, które zmieszczą się w domowej siłowni. Wyciągi pozwalają na wykonywanie ćwiczeń przy użyciu linek, co pozytywnie wpłynie na wyrównywanie dysproporcji ciała.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania