Maty fitness


Jeżeli chcesz, aby Twój trening za każdym razem przebiegał komfortowo koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w mate do ćwiczeń. Maty treningowe wykonane są ze specjalnego tworzywa, które sprawdzi się za równo w profesjonalnych klubach fitness, jak również w warunkach domowych. Przedmioty te pomogą w wykonywaniu ćwiczeń fitness, jogi, gimnastyki, a także podczas treningu siłowego.

Jaką mate treningowa wybrać?

Przed wyborem warto zwrócić uwagę na materiał z którego jest wykonana. Mata powinna utrzymywać bardzo dobrą przyczepność do podłoża oraz nie odkształcać się, co pozytywnie wpłynie na bezpieczeństwo podczas wykonywania nawet intensywnych ćwiczeń. Dodatkowymi zaletami maty jest miękkość, która powinna amortyzować upadki i izolacja od zimnego podłoża. Przy użyciu maty możemy wykonać bez problemu trening klatki piersiowej z hantlami, trening brzucha lub nóg. Jeżeli jesteś miłośnikiem sportów sylwetkowych, koniecznie powinieneś wyposażyć się w odpowiednie koszulki termoaktywne, dzięki którym uzyskasz jeszcze lepsze efekty i wewnętrzną motywacje do ćwiczeń.

Cienkie maty sprawdzą się podczas wykonywania ćwiczeń o mniejszej intensywności oraz ćwiczeń rekreacyjnych. Jeżeli potrzebujesz jednak dużej amortyzacji, zdecyduj się na grubszy model. Większość mat szybko i sprawnie zwija się w rulon, dzięki czemu będziesz mógł ją zabrać gdziekolwiek chcesz i nie zajmie Ci dużo miejsca.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania