Rowery


Bezpieczna jazda na rowerze

Wraz z rozpoczęciem sezonu letniego każdy miłośnik kolarstwa lub rekreacyjnej jazdy na rowerze poszukuje roweru najlepiej odpowiadającego swoim potrzebom.  W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów rowerowych renomowanych marek. 

Akcesoria rowerowe to niezbędne wyposażenie, które umili i ułatwi jazdę na rowerze. Podstawowym elementem zapewniającym bezpieczeństwo są kaski rowerowe. Kaski przede wszystkim kilkukrotnie zmniejszą ryzyko poważnego urazu głowy podczas wypadku.  Dodatkowo dzięki nim czujemy się o wiele bezpieczniej i zapewniamy sobie bardziej profesjonalny wygląd. W kategorii akcesoria rowerowe możemy znaleźć także rękawice rowerowe. Poprawiają komfort oraz pewność chwytu każdego rowerzysty. Rękawiczki chronią dłonie przed odciskami i redukują odczuwanie drgań jadąc po nierównej drodze. Przy wyborem rękawic należy kierować się rozmiarem dłoni, stylem naszej jazdy i warunkami w jakich będziemy uprawiać ten sport. 

Wybierając się na rowerowe trasy powinniśmy się wyposażyć w profesjonalną odzież rowerową, która sukcesywnie uprzyjemni naszą przejażdżkę. Stroje na rower są produkowane ze specjalistycznych materiałów odpornych na wodę, wiatr czy chłodniejszą pogodę.

Filtruj według

Kategorie
Cena
Rozmiar
Kolor
więcej... mniej
Producenci
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania