Nosidełka turystyczne


Solidne nosidełka na szlak i dzienne spacery

Wybierając się w podróż turystyczną lub codzienny spacer z maluchem, obowiązkowym elementem każdego rodzica jest nosidełko turystyczne. Piesze wycieczki to frajda dla najmłodszych . Dziecko poznaje świat i aktywnie spędza czas wolny. Nie chcąc rezygnować z uprawiania górskich trekkingów w rodzinnym gronie potrzebne będzie nosidło turystyczne.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Podstawowym elementem ważącym przy wyborze nosidełka jest zapewnienie bezpieczeństwa naszych dzieci. Te noszone na plecach cechują się funkcjonalnością i komfortem. Prawidłowo dobrane nosidełko powinno być dostosowane do wagi i wzrostu dziecka. Dolna granica wieku maluchów, którzy nadają się do wypraw turystycznych to minimum 6-7 miesięcy. Dziecko musi czuć się w nim wygodnie i komfortowo przez wielogodzinne wędrówki.

W ofercie posiadamy między innymi przedmioty marki Dromader. Nosidełka tej firmy są wyposażone w zaawansowane systemy nośne, solidne konstrukcje stelaży i regulowane pasy biodrowe, które zapewnią stabilną pozycje ciała podczas całej podróży z dzieckiem.

Filtruj według

Cena
Kolor
Producenci
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania