Pozostałe


Wybierasz się na biwak lub wędrówkę po górach i masz wrażenie, że czegoś brakuje w Twoim bagażu? Rozwiej wszelkie wątpliwości - sprawdź, co jeszcze może Ci się przydać podczas wakacyjnej wyprawy. Przygotowaliśmy szereg przydatnych przedmiotów, które z pewnością zmieszczą się w Twojej torbie.

Proponujemy akcesoria turystyczne uprzyjemniające pobyt poza domem. To m.in. sportowe wkładki do butów, szybkoschnące ręczniki oraz poncza przeciwdeszczowe – kompaktowe, praktyczne i niedrogie. Dzięki współpracy z tak znanymi markami, jak 4F, King Camp, Campus, Alpinus czy Big Star, jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepsze dostępne rozwiązania.

Akcesoria turystyczne - sprawdź, czego Ci potrzeba

Proponowane przez nas akcesoria turystyczne tylko z pozoru wyglądają jak zwykłe drobiazgi. Zmienisz zdanie, gdy użyjesz wkładek do butów Big Star, które zwiększą komfort podczas chodzenia lub zdecydujesz się na szybkoschnący ręcznik 4F o lekkiej konstrukcji. A może obawiasz się przemoknięcia? Ponczo King Camp z kapturem sprawi, że deszcz nie będzie dla Ciebie żadną przeszkodą!

Filtruj według

Cena
Kolor
Producenci
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania