Lista produktów marki LEE COOPER

Lee Cooper to marka, która narodziła się w Londynie w 1908 roku. Jest to jedna z najstarszych Europejskich marek produkujących odzież jeansową. Długoletnie doświadczenie i obecność w subkulturze sprawił, że Lee Cooper stał się międzynarodową legendą. W swoich projektach, materiałach i każdym ściegu i nicie przekazują swoją ideę.

Do odzieżowych dodatków, które wiodą prym wśród znawców stylu, należy bezwzględnie zaliczyć buty Lee Cooper. Marka ta, znana z produkcji ubrań z jeansu, na stałe zapisała się do kanonu największych firm odzieżowych na świecie. Dzięki odwadze w proponowaniu nowych rozwiązań mogła rozwinąć się na tyle, aby wyjść poza schemat i sprzedawać już nie tylko świetnie leżące jeansy, ale także koszule, bluzki czy właśnie buty – w tym sportowe modele na każdą porę roku.

Lee Cooper – brytyjska marka z charakterem

Początki istnienia firmy datuje się na rok 1908, kiedy to rozpoczęto produkcję ubrań roboczych. Warto przypomnieć sobie bowiem, że jeans, ze względu na wytrzymałość i grubość, służył jako materiał na odzież dla pracowników fizycznych. W trakcie I wojny światowej poszerzono produkcję o stroje dla wojskowych. Wielki kryzys i kolejna wojna dały firmie możliwość wyspecjalizowania się w tworzeniu ubrań dla obu grup. Największy rozkwit przyszedł jednak kilka lat później, kiedy firma zajęła się produkcją odzieży jeansowej na szeroką skalę. To wtedy wszyscy zaczęli rozpoznawać markę Lee Cooper, chętnie sięgając po proponowane przez nią kurtki czy spodnie. Z czasem stała się nawet w Wielkiej Brytanii symbolem odzieżowej rewolucji lat. 50 i 60. I tak, dzięki imponującej historii, doświadczeniu oraz otwartości stała się marką, którą nosi się z dumą do dziś.

Obuwie sportowe dla dzieci, kobiet i mężczyzn Lee Cooper

Na jeansach się jak widać nie skończyło. Firma bardzo szybko zaczęła trafnie odczytywać, czego potrzebuje współczesny klient. Poszerzając ofertę o ubrania i dodatki wiedziała, że trafia w dziesiątkę. Obecnie, prócz jeansowych spodni i kurtek możemy zaopatrywać garderoby w bluzy, swetry, T-shirty, skarpety, czapki, a także buty sygnowane logo Lee Cooper. Te ostatnie zebraliśmy w całkiem pokaźnej liczbie. Przygotowaliśmy ofertę skierowaną do każdego - kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Proponujemy modele obuwia na każdą porę roku. To m.in. zimowe ocieplane kozaki, śniegowce dla najmłodszych, sandały oraz trampki.

Filtruj według

Kategorie
Cena
Rozmiar
więcej... mniej
Kolor
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania